Чим здивував Jeep Wrangler під час тест-драйву?
Jeep Wrangler - один з небагатьох автомобілів, який просто з салону готовий підкорювати складні траси та непрохідні стежки. Це позашляховик з просторим салоном, стильним дизайном, а також розширеним набором оснащення. Моделі четвертого покоління зазнали значних змін в зовнішньому вигляді та конструкції кузова. Перед нами не чергова рестайлінгова версія, а абсолютно новий автомобіль.
Для тест-драйву обрали п'ятидверний Wrangler в модифікації Sahara, оснащений 2-літровим мотором, потужністю 270 кінських сил. Перші зміни торкнулися передньої частини кузова, звідки зник логотип, але з'явилися стильні ксенонові фари. Для кращого огляду розробники знизили бічну віконну раму, а лобове скло зробили знімним. До слова, дах та бокові дверцята також знімаються.
В салоні стало просторіше, затишніше. Подовжена колісна база, а також нові матеріали обшивки салону перетворили брутальний позашляховик в комфортний автомобіль. Центральним елементом консолі став великий сенсорний екран. Сидіння обшиті щільною тканиною, за якою легко доглядати. Для комфорту пасажирів заднього ряду передбачені:
Рельєфний кузов з величезним бампером та широкими крилами вимагає особливої уваги під час паркування. Водієві складно об'єктивно оцінювати габарити автомобіля, особливо перший час. На допомогу приходять електронні помічники: сучасний парктронік, а також камери заднього виду. Ці елементи допомагають паркуватися на невеликих стоянках, тим самим надаючи водієві впевненості.
Для українського ринку доступна лише одна силова установка - 2-літрова. Для ринків США та Європи пропонують більший вибір моторів: починаючи 3-літровим турбодизелем, який раніше використовували для Grand Cherokee, закінчуючи Pentastar V6 (об'ємом 3,6 л).
Bi-turbo двигун українського Вранглера здатний розігнати до сотні 2-тонний кузов менше ніж за 9 секунд. Силової установки цілком вистачає для швидкого розгону та підтримки швидкості. Середня витрата палива: 12 літрів на 100 км шляху. Це відмінний показник для такого гіганта.
В цілому комплектацію Sahara називають найбільш зручною для щоденних поїздок. Адже автомобіль оснащений дорожніми покришками, які гарантують краще зчеплення з асфальтом, а також поліпшену курсову стійкість. Комплект "зубастих" коліс можна тримати в гаражі, а при необхідності встановлювати. Дорожні шини значно поліпшили керованість, зробивши авто зручним засобом пересування на кожен день.
Четверте покоління Jeep Wrangler також відрізняється щільною підвіскою, яка захищає авто від розгойдування під час їзди по вибоїнах. Він легко заходить в затяжні повороти та тішить водія приємним керуванням. Єдиний недолік, який помітили під час тест-драйву - не найкраща звукоізоляція. В дорозі чутно шуми через відсутність звукоізоляції на даху, а також наявності знімних деталей. Частково шумоізоляцію пропонують поліпшити за допомогою спеціальних пластин.
Качественный ремонт турбин с соблюдением всех технологичных процессов
Что предлагают игровые автоматы в онлайн-казино
Новый Range Rover Evoque получил пять звезд за защиту пассажиров
Двухдверное купе и кабриолет: Porsche работает над новыми версиями Panamera
Toyota готовит новый кроссовер который займет место между RAV4 и C-HR